LOŠA SUPERLIGA, KAŽETE?! Idealan debi Stefana Dražića u Belgiji, ali saigrači su sve "bacili niz rijeku"! (VIDEO)

BRAVO!!!

Bivši fudbaler Voždovca još jednom je pokazao da ne bi trebalo olako otpisivati srpske fudbalere

Fudbaleri Mehelena remizirali su sa Standardom iz Liježa (1:1) u okviru 1. kola belgijskog šampionata, a jedini gol za domaći tim postigao je Stefan Dražić.

BOMBA! Crvena zvezda dobija evroligaško pojačanje?! (FOTO) (VIDEO) Bivši fudbaler Voždovca doveo je Mehelen u prednost već u sedmom minutu susreta pošto je sjajno ispratio prodor saigrača po levoj strani i sačekao loptu na prvoj stativi, pa mu je ostalo da otvori levo stopalo i loptu pošalje u mrežu.

Mehelen je imao prednost samo jedan minut jer su gosti već u sledećem napadu stigli do izjednačenja preko Sa Orlanda, a ispostavilo se da je u tom momentu postavljen i konačan rezultat meča.

Za domaći tim nije nastupio Uroš Vitas koji je meč ispratio sa klupe za rezerve, baš kao i njegov sunarodnik Miloš Kosanović kojeg je Sa Pinto ostavio na klupi.

BONUS VIDEO: Espreso u grotlu kortea navijača Milana