Igra se dok Siti ne pobedi! Sudija produžio nadoknadu dok Sterling nije postigao gol! (VIDEO)

PREMIJER LIGA, 3. kolo

U prvoj utakmici 3. kola Premijer lige Bornmut i Mančester Siti su se sastali na 'Din Kortu', a posle dosta drame u finišu meč je završen rezultatom 1:2.

Trešnjice su povele spektakularnim golom Čarlija Danijelsa u 13. minutu, Gabrijel Žezuš je poravnao posle predivne asistencije Davida Silve osam minuta kasnije, a promene nije bilo do poslednje sekunde utakmice.

Pobedu Sitiju doneo je Rahim Sterling u 97. minutu, iako je sudija pokazao da će biti svega pet minuta nadoknade.

Standings provided by Sofascore LiveScore

BONUS VIDEO: Slavlje igrača Crvene zvezde u svlačionici posle pobede nad Krasnodarom