Tako blizu, a tako daleko: Gol koji je presudio Partizanovom proleću! (VIDEO)! (VIDEO)

Dogodilo se najgore

Dogodio se najgori mogući scenario
Objavljeno: 23:20h

Fudbaleri Partizana poraženi su sa 3:1 od Augsburga u poslednjem, šestom kolu grupe L Lige Evrope. Abubakar, Abubakar i goool! Kamerunac doneo Partizanu vođstvo protiv Nemaca! (VIDEO) Posle vođstva crno-belih, Nemci su izjednačili u finišu prvog poluvremena. Hong utišao Humsku u smiraj prvog poluvremena! (VIDEO) U 51. minutu viđen je preokret Nemaca, a u 80. još jedan šok za crno-bele. Šok u hramu fudbala, Augsburg poveo sa 2:1! (VIDEO) Napadač crno-belih Andrija Živković zaradio je drugi žuti, automatski crveni karton zbog igranja rukom! Crveni karton za Živkovića, novi šok za Partizan! Devet minuta kasnije Raul Bobadilja ugasio je nade crno-belih o evropskom proleću!

Srpskom predstavniku prolaz u narednu fazu Lige Evrope donosila je pobeda, nerešen rezultat, ali i porazi od 1:0, 2:0 ili 2:1. Na kraju, dogodio se najgori mogući scenario za srpskog predstavnika... (A.V.)