Katalonci u krizi: Deportivo stigao 2:0 Barselone! (VIDEO)

Kiks za kiksom

Tim Luisa Enrikea je vezao je drugi remi, ali i dalje je prvi na tabeli sa 35 bodova

Fudbaleri Barselone odigrali su na svom terenu nerešeno - 2:2 protiv Deportiva iz La Korunje, u utakmici 15. kola Primere i vezali drugi nerešen rezultat. Barselona je vodila sa 2:0 golovima Lionela Mesija u 39. minutu i Ivana Rakitića u 62. ali nije uspela da ostvari trijumf. Deportivo je smanjio zaostatak golom Lukasa Peresa u 77. minutu. Bod gostima doneo je Aleks Bergantinos u 86. minutu. Tim Luisa Enrikea je vezao je drugi remi, ali i dalje je prvi na tabeli sa 35 bodova, tri više od Atletiko Madrida, koji u nedelju igra protiv Atletik Bilbaa. Deportivo je takođe vezao dva nerešena rezultata i ima najviše remija u ligi - osam, a zauzima šesto mesto na tabeli sa 23 boda. Primera, 15. kolo Petak: Hetafe - Sosijedad 1:1 (Sarabija 46 - Agireče 67) Subota: Barselona - Deportivo 2:2 (Mesi 38, Rakitić 62 - Perez 77, Bergantinos 83) Selta - Espanjol 1:0 (Aspas 42) Levante - Granada 1:2 (Simao 66 - Penaranda 50, 88) Sevilja - Sporting 20.30 Las Palmas - Betis 22.05 Nedelja: Rajo Valjekano - Malaga 12.00 Eibar - Valensija 16.00 Atletiko Madrid - Atletik Bilbao 18.15 Viljareal - Real Madrid 20.30 (A.V.)