VELIKI USPEH! Moćni Ekonomac je po deveti put u TOP 16 fazi UEFA futsal kupa! (VIDEO)

bravo!

Sjajno veče za srpski futsal

Ekonomac se plasirao u elitnu rundu futsal UEFA futsal kupu!

Ekipa iz Kragujevca plasirala se po deveti put u TOP 16 fazu posle pobede nad ukrajinskim Hersonom od 4:2 u "Jezeru".

VASO BAKOČEVIĆ U ESPRESO TVITERU: Prozivali ste Psihopata, sad on uzvraća udarac! Baš smo morali da "bipujemo"! (VIDEO)

Korak pre kraja, obezbeđen je plasman dalje...

Već u 41. sekundi Brazilac Simi je pogodio mrežu gostiju, da bi izjednačio njegov zemljak Fumasa u sedmom minutu, a potom je Rajčević povisio na 2:1.

Na 3:1 je pred kraj prvog dela povisio i Matijević, da bi u 23. minutu Simi postigao i drugi pogodak za nedostižnih 4:1. Čudnov je ublažio poraz...

Naš šampion u subotu od 20.30 protiv Sportinga iz Lisabona igra za prvo mesto u grupi.