Katai ponovo dobio šansu, Numansija priredila iznenađenje večeri u Kupu Kralja, Barsa sigurna! (FOTO)

KUP KRALJA

Katai je na terenu bio od 78. minuta...

Objavljeno: 09:09h

Odigrana su četiri meča šesnaestine finala španskog Kupa Kralja.

Numansija je savladala ekipu Malage sa 2:1 i tako napravila malu senzaciju izbacivši tim iz Primere iz daljeg takmičenja.

Inter se ne šali ove sezone! Pet golova viđeno u Milanu, velikan se vraća tamo gde mu je mesto! (VIDEO)

ODLAZI! Bufon završava karijeru na kraju sezone, ali postoji još jedna opcija... (FOTO)

Sevilja je rutinski savladala ekipu Kartagene sa 3:0 golovima Sarabije, Murijela i Koree i tako se plasirala u osminu finala ovog takmičenja.

Alaves je zabeležio trijumf na gostovanju pobedviši Hetafe 1:0 golom Santosa u 87. minutu. Aleksandar Katai je dobio priliku u 78. minutu i tako iskoristio šansu pošto je pobeda doneta tek u finišu meča.

Valensija je pobedila Saragosu sa 2:0 takođe u gostima i plasirala se u osminu finala Kupa Kralja. Pogotke su postigli Rodrigo u 81. i Pareho u 91. minutu za tim "slepih miševa".

Siguran trijumf na gostovanju ostvarila je i Barselona, koja je i bez sedmorice standardnih igrača slavila u Mursiji – 0:3. Pako Alkaser je u finišu poluvremena doneo prednost braniocu trofeju, da bi konačan rezultat postavili Deulofeu i Arnais u nastavku. Betis je trijumfovao u Kadisu sa 2:1, Valensija je u finišu slomila otpor Saragose (0:2) u duelu u kojem je naš Nemanja Maksimović odigrao svih 90 minuta, dok je Aleksandar Katai u 78. minutu ušao i bio učesnik minimalnog trijumfa Alavesa nad Hetafeom.