SKINUO JE PAUKA! U Lučanima je pao bizaran autogol koji će za milisekundu obići celu fudbalsku planetu! (VIDEO)

superliga, 17. superliga

Meča za pamćenje i po efektnim golovima i po diskutabilnoj sudijskoj odluci. Autogol je zaista spektakularan

Objavljeno: 19:19h

Fudbaleri Mladosti i Radničkog iz Niša odigrali su 2:2 u okviru 17. kola Superlige.

FEJSBUK GROZNICA BALKANSKOG SPORTA: Navijači, evo koliko vas ima na Fejsbuku i ko ubedljivo vodi! (FOTO)

Sam rezultat govori koliko je meč bio zanimljiv.

LIČI LI OVO NA IZNOŠENJE PRLJAVOG VEŠA? Teodosićev odlazak je baš zaboleo predsednika CSKA, inače nikad ne bi dao ovakve izjave o njemu!

Već u sedmom minuutu bilo je 1:0 za domaće, i to autogolom Vladimira Simunovića koji je na eefektan način pogodio sopstvenu mrežu! Uopšte ne sumnjamo da će ovaj gol preneti i svetski portali kada ga vide.

Caki Stojanović je u 19. minutu izjednačio golom iz slobodnjaka, a u 32. minutu posle diskutabilnog penala poveli su gosti. Pao je Pavkov u kaznenom, a potom i pogodio sa 11 metara.

Španci objavili spisak za FIBA kvalifikacije! Znate li ijednog igrača sa njega?! (FOTO)

Konačan rezultat je postavio Trifunović u 75. minutu.

GROBARI SU SE UGASILI! Legenda Partizana jako udarila po klubu, navijačima i upravi! (FOTO)

Treba pomenuti i da se golman Lučanaca Mladen Živković u nekoliko situacija istakao fantastičnim paradama, ali je na kraju ipak morao da poklekne...

PAROVI 17. KOLA:

petak

Mladost Lučani - Radnički Niš 2:2 (1:0) (Simunović ag 7, Trifunović 75 - Saša Stojanović 19, Pavkov 33p) subota Crvena zvezda - Rad 16.00 Napredak - Čukarički 17.00 Vojvodina - Radnik 17.00 Voždovac - Bačka 17.00 nedelja Javor - Partizan 13.00 Zemun - Mačva 13.00 Spartak - Borac 17.00