MUČENIK PRIMIO 13 KOMADA I PROGLAŠEN IGRAČEM UTAKMICE! A, onda je sa terena ispraćen ovacijama! (VIDEO)

TUGA ŽIVA!

Do poluvremenu je već bilo velikih 9:0, pa se ostavlja utisak da su mogli da broje do mnogo više

Objavljeno: 09:52h

Nećete svaki dan videti da jedan tim izgubi fudbalsku utakmicu sa dvocifrenom razlikom, a opet napusti teren sa ovacijama.

Upravo se tako nešto desilo Mertir Taunu - "Mučenici" u prevodu na naš jezik (Mertyrs) - niža liga ostrvskog fudbala na meču sa Česam junajtedom.

ANTI PUŠKAŠ GODINE! Sevnula je levica igrača Čelsija za srčani udar njegovih navijača! (VIDEO)

Gosti je prvo proputovali gotovo 600 kilometara, sa sve navijačima, kako bi odigrali ovaj duel, a izašli su u mladom i kombinovanom sastavu sa petnaestogodišnjim golmanom.

SRAMOTA BRAZILSKOG FUDBALA: Saigrači se potukli usred derbija! A, to nije najgore što se desilo... (VIDEO)

Debi je bio potpuno neslavan jer je uspeo da primi 13 golova, dok je na poluvremenu bilo već 9:0!

HAOS U SVLAČIONICI REALA! Sukobili se Ronaldo i Modrić, a za sve je kriv Isko! (VIDEO)

Bez obzira na rezultat, mladi Ed Hjuitson je i pored mreže koja se konstantno tresla, dobio nagradu za igrača utakmice!

- Čast mi je bila da debitujem danas i dobijem nagradu igrača utakmice. Nije rezultat koji smo želeli, ali svaka čast navijačima koji su sve ovo proputovali. Ne mogu dovoljno da im zahvalim - oglasio se novopečeni golman na Tviteru.

Utešni gol koji su postigli igrači Mertira, išli su da proslave sa svojim navijačima, a kao što smo pomenuli, ovacijama su ispraćeni sa terena.

BONUS VIDEO: Espreso simulacija žreba za Svetsko prvenstvo 2018