Živković i Babović sačuvali Milinkovića! Partizan posle preokreta i sumnjivog penala pobedio Voždovac! (FOTO) (VIDEO)

SUPERLIGA, 11. KOLO

Crno-beli su gubili na poluvremenu rezultatom 1:0, ali su ipak uspeli da se vrate na pobednički kolosek
Objavljeno: 22:17h
Fudbaleri Partizana konačno su zabeležili pobedu u Superiligi Srbije. Posle tri meča bez trijumfa (dva remija i poraz), crno-beli su na Vračaru posle preokreta savladali Voždovac rezultatom 2:1. MILINKOVIĆ: Brašanac i Ilić neizvesni za Augzburg!
Izabranici Zorana Milinkovića, od koga su navijači tražili ostavku, ponovo nisu pružili sjajnu partiju, ali su tri boda iz ovog meča najbitnija, kako bi u lepom raspoloženju dočekali nove izazove u Evropi.
JESTE ILI NIJE: Penal za Partizan koji je doneo preokret na Vračaru! (VIDEO)
partizan.rs
Tokom prvog poluvremena, Partizan je bio potpuno nemoćan. Pokušavali su crno-beli sve vreme da nadokande prednost koju je Voždovac stekao u 4. minutu preko Ćirkovića. OFSAJD ILI NE? Voždovac protiv Partizana poveo iz sumnjive situacije! (VIDEO)
Na samom startu drugog dela igre, klub iz Humske je konačno stigao do pogotka, preko Andrije Živkovića. Usledili su silni naleti gostujućeg tima koji su urodili plodom u 70. minutu kada je Babović sa bele tačke postavio konačan rezultat. Pre toga je sudija Jeremić pokazao na belu tačku posle duela Abubakara i Pavlovića. Do kraja utakmice, bilo je dosta uzbuđenja ispred gola Živkovića, ali nije bilo promene rezultata. MAGIČNI VRAČAR: Stadion na kome REDOVNO dolazi iz 1 u 2! (VIDEO) VOŽDOVAC - PARTIZAN 1:2 (1:0) Voždovac: Popović, Jovanović, Radivojević, Mihajlov, Ivković, Pavlović, Marinković (od 67. Stojanović), Ristović, Ćirković, Adamović, Mašović (od 84. Asani).
Partizan : Živković Živko, Vulićević, Subić, Balažic, Fabricio, Glavčić (od 73. Kosović), Babović, Lukić, Živković Andrija, Aboubakar (od 92. Šaponjić), Božinov (od 46. Stevanović).
partizan.rs
TOK MEČA Utakmica je završena 87. minut - Domaća ekipa je stigla do izjednačenja, ali je pogodak poništen zbog ofsajda. 83. minut - Voždovac ostaje sa igračem manje. Adamović je dobio drugi žuti karton.
partizan.rs
77. minut -
70. minut - GOOOOOOOLLLLLL!!! Strelac je Stefan Babović iz penala. Prethodno je sudija Jeremić pokazao na belu tačku posle faula nad Abubakarom.
63. minut -
56. minut - Izašao je Mašović sam ispred Živkovića, ali je šutirao pored gola.
Odmah posle pogotka Živkovića, usledila je bakljada navijača Partizana, zbog čega je utakmica prekinuta.
46. minut - GOOOOOOLLLLLL!!! Vraća nadu Andrija Živković crno-belima!
45. minut - Navijači Partizana skandiraju "Kizo odlazi"!
30. minut -
Espreso
13. min -
4. min - GOOOOOOLLLLLLL!!! Voždovac stiže do prednosti pogotkom Ćirkovića.