Liverpul se izvukao na Enfildu gde se brojalo do 6...Tadić strelac, Čelsiju i Sitiju i dalje ne ide! (VIDEO)

PREMIJER LIGA 21. KOLO

Objavljeno: 23:01h

Auuu kakvo veče u Premijer ligi je viđeno u sredu. Na sedam utakmica palo je čak 19 golova, a meč večeri viđen je na Enfildu, gde su snage odmerili Liverpul i Arsenal. Najavljivao se dugo ovaj derbi, a očigledno sa razlogom. Na kraju posle dva vođstva crvenih i jednog Arsenala došlo je do podele bodova - 3:3. Sve je počelo bajno po Liverpul, posle samo 10. minuta igre došlo je vođstvo preko Firmina, ali nije kratko trajalo. Već u 16. minutu Aron Ramzi je izjedačio. I ponovo brz gol, i to opet u mreži Petra Čeha. I po ponovo Firmino - na spektakularan način. E onda je na scenu stupio Olivije Žiru. Najpre je u 25. minutu poravnao rezultat, da bi u 10. minutu nastavka doveo svoj tim u prednost, prvi put na ovom meču.

gde je Čelsi remizirao sa ekipom VBA, iako je dva puta vodio, ali je na kraju bilo 2:2.