Partizanova eksplozija u Nemačkoj: Dva gola Živkovića i autogol srušili Augzburg! (FOTO) (VIDEO)

CRNO-BELI SRUŠILI TRADICIJU

Zahvaljujući hrabroj igri i briljantnoj partiji Andrije Živkovića, Partizan došao do drugog trijumfa u Ligi Evrope.
Objavljeno: 21:08h
Neočekivano i jako dobro izdanje Partizana u Nemačkoj donelo je novu pobedu u Ligi Evrope golovima Živkovića i autogolom Đi-Dong Vona savladali Augzburg na gostovanju 3:1.
ali su se svi igrači ispromašivali, posebno napadač Raul Bobadilja.
Sa druge strane stigla je kazna u 31. minutu kada je Živković na sjajnu asistenciju Babovića prevario dva defanzivca domaćih i pogodio mrežu za 1:0. ok je Bobadilja tri minuta nakon toga smanjio na 1:2. Tačku na susret stavio je fenomenalni Živković svojim drugim golom u 62. minutu, prvo mesto na tabeli grupe L.
PARTIZAN AUGZBURG: Ovako je tekao meč između Augzburga i Partizana:
KRAJ! Nova pobeda Partizana i prvo mesto na tabeli grupe L! 90. minut - Sudija Tudor nadoknadio je dva minuta u Augzburgu. 87. minut
Miloš Ostojić je "požuteo" zbog jakog starta
85. minut Nemanja Petrović dobio žuti karton zbog starta nad Bobadiljom.
81. minut
lak zalogaj za odbranu Partizana. 74. minut Đong-Ho Hong je gađao glavom desni ugao Živkovića, a Partizanov golman odlično odbranio udarac Koreanca. Nije dugo trajala prednost domaćih, Aduric je smanjio na 2:1. Veliko iznenađenje u Holandiji
2:0
67. minut - Božinov napušta teren. Njega je zamenio Nemanja Petrović. 64. minut - CRVENI KARTON!
63. minut - GOOOOOL! 3:1 za Partizan! Živković je ponovo pogodio mrežu Augzburga!
RASPLET U PARTIZANOVOJ GRUPI
GUBI od AZ Alkmara 1:0! GOOOOL! 1:2 Bobadilja napokon pogodio mrežu Partizana
54. minut - GOOOOL! 2:0 vodi Partizan! Autogol Đi-Dong Vona!
53. minut
11 metara glavom prebacio gol Živkovića. 49. minut I ponovo nesrećni Bobadilja 47. minut - Kakva šansa! Na samom startu drugog dela umalo da Augzburg izjednači.
OVO SU REZULTATI PRVOG POLUVREMENA NA OSTALIM MEČEVIMA:
Printscreen/Flashscore.com
Nemci ne prestaju da iznenađuju!
POLUVREME 45. minut 42 minut Bobadilja je već ko zna koji put propustio veliku šansu rupu u odbrani Partizana 38. minut Alen Stevanović Dobio je upozorenje od sudije da se naredni startovi neće tolerisati. 31. minut - GOOOOOL! 1:0 za Partizan! Neočekivano, Babović je uposlio Živkovića koji je sjajnim driblingom prevario dva defanzivca Augzburga, a potom sjajno šutirao u donji desni ugao Hica.
29. minut
Bobadilja i Matavž terorišu Živka Živkovića nisu iskoristili fudbaleri Augzburga. 22. minut Bobadilja neuspešno pokušao da ugrozi gol Živkovića. 21. minut Božinov je ušao umesto Abubakara
19. minut Povredio se Abubakar 15. minut Umalo 1:0 za Partizan! jako loše šutirao i propustio ogromnu priliku da dovede crno-bele u prednost! 13. minut Velika šansa za Augzburg! Subić i sprečio siguran gol. 10. minut većinom na sredini terena Navijači Partizana se lepo čuju na gostujućem stadionu.
5. minut - Jevtović je dobio žuti karton 1. minut u prvom napadu Dong-Von Đija sa 18 metara. 19:00 - Meč u Nemačkoj je počeo! 18:58 -
printscreen
18:55
Sve je spremno za okršaj Augzburga i Partizana! Srećno crno-beli!
18:53
18:45 Sastavi za večerašnji duel izgledaju ovako.
UEFA.com
18:42 Zbog strašnog udesa koji se dogodio navijačima Augzburga "Oktoberfesta" koji se održava u prestonici Bavarske.
18:40 - jedan od klubova u fudbalskoj simulaciji PES 2016.
18:30 Prelep gest domaćina
18:20 poražen od lidera i favorita grupe L Atletik Bilbaoa 3:1 Aduric sa dva gola.