Spektakularan meč na Brdu: Partizan furioznom igrom u drugom poluvremenu stigao do preokreta! (VIDEO)

Superliga, 27. kolo

Crno-beli napravili veliki rezultat protiv nezgodnih "brđana"
Objavljeno: 21:02h

Fudbaleri Partizan su uspeli da trijumfuju u derbiju 27. kola Superlige protiv Čukaričkog na Banovom Brdu rezultatom 2:1. Domaća ekipa maestralno otvara meč pošto već u prvom minutu stiže do prednosti autogolom Bandalovskog. Partizan je posle toga držao loptu u svojim nogama i diktirao tempo, ali igrači "crno-belih" nisu imali ideju kako da savladaju golmana Stevanovića. Čukarički je pretio iz kontre i imao par dobrih šansi, ali koncentracije u završnici nije bilo.

Beta
U drugom poluvremenu je viđena potpuno drugačija slika. Tim iz Humske je zaigrao mnogo bolje i konkretnije, sa više ideja i kreativnosti u napadu. Sjajan potez napravio je Ivan Tomić koji je uveo Sašu Ilića u igru koji je na samom početku meča napravio akciju koju je u gol pretvorio Miladin Stevanović u 49. minutu. Nastavio je Partizan u istom ritmu i posle sedam minuta Valeri Božinov postiže pogodak i donosi tri bitna boda svom timu. Posle ovog meča Partizan zauzima drugo mesto na tabeli sa 45 bodova, dok je Čukarički pet sa 41. Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste na Espreso.co.rs! Tok meča: 96' Meč je završen! Pobeda i tri boda za Partizan! 92' Srnić je dobio drugi žuti karton, Partizan ima lepu priliku da lagano privede meč kraju!
70' Domaćinu je poništen gol zbog ofsajda! Navijači "crno-belih" ponovo pevaju "uprava napolje"!
66' Božinooooov!! Partizan stiže do preokreta! Lepo je centrirao Mihajlović sa leve strane! Grobari u transu!
59' Stojković je šutnuo Mihajlovića u šesnaestercu, ali sudija nije pokazao na belu tačku!
"Crno-beli" su možda oštećeni.
56' Evo nove bakljade!
Grobari zaista prave neverovatnu atmosferu! Dosta baklji je ubačeno na teren, ali meč se nastavlja.
49' Goooool!!! Poslao je Saša Ilić sjajnu loptu do Mihajlovića koji maestrlno spušta do Stevanovića koji rutinski postiže pogodak!
46' Utakmica se nastavlja! U igru je ušao Saša Ilić. 45.
Sudija je svirao kraj prvog poluvremena. Partizan je šokiran već u prvom minutu i jako jalovo deluje na terenu. "Crno-beli" drže loptu u svojim nogama, dok Čukarički vreba šansu iz kontre. Domaći su bolji tim na terenu i Ivan Tomić neće voditi prijatan razgovor sa svojim izabranicima. 38' Kada bi rezultat ostao ovakav, Čukarički bi pretekao "crno-bele".

Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo
32'
25' . 22' Fantastična prilika za Stanišu Mandića! Opasna je Čuka posle kontre.
13' Veliki peh za Čukarički, igru je napustio Igor Matić zbog povrede.
Grobari prave bakljadu i meč je na kratko prekinut.
11' Iako njihov tim gubi, navijači Partizana sve vreme pevaju i daje vetar u leđa svojim ljubimcima!
1' Meč je počeo i Čukarički dolazi do vođstva! Nejasno je da li je strelac Knežević ili je Bandalovski postogao autogol. Grobari pevaju "uprava napolje".