LESTER JE APSOLUTNI HIT: Lisice gubile 2:0, a onda pobedile 3:2! (VIDEO)

ENGLESKA PREMIJER LIGA

Očekivali su da će se boriti za opstanaka, a oni još nisu izgubili utakmicu. Sanderlend svi udaraju
Objavljeno: 13:40h

Lester ja apsolutni hit Premijer lige! "Lisice" su potvrdile da sjajan početak sezone nije samo bljesak kratkog daha i to neverovatnim podvigom protiv Aston Vile, pošto su do 20 minuta pre kraja meča gubile 2:0, a onda preokrenule i dobile meč 3:2. Ništa nije slutilo da će biti ovako uzbudljivo popodne i da će domaći navijači na kraju presrećni napustiti stadion. Perfektan udarac Griliša u 39. minutu, a onda fenomenalan udarac Gila u 63. minut doneli su gostima iz Birmingema velikih 2:0. Sve je mirisalo na prvi poraz Lestera u sezoni, a onda je u 72. minut počeo preokret. De Laet na neviđeni način smanjuje rezultat, a onda ludilo u poslednjih 10 minuta. Vardi izjednačuje u 82. minutu, a u 89. greška golmana Vile i Dajer donosi preokret. Sanderlendu baš ne ide ove sezone. "Crne mačke" pretrpele su poraz na stadionu "Svetlost", a bolji od njih bio je Totenhem - 0:1. Jedini strelac na meču bio je Rajan Mejson u 82. minutu meča. Tokom većeg dela meča nije bilo previše šansi, a najbolja je zasigurno ona iz 26. minuta kada je napadač domaćih Džermejn Defo razornim udarcem uzdrmao stativu. Puleni Dika Advokata su pretežno dominirali na terenu, Totenhem do poslednje četvrtine utakmice nisu imali šut u okvir gola, ali onda se desio obrt.