Old firm kakav nam je nedostajao: Evrogol, evropromašaj, penali i tragičar! (VIDEO)! (VIDEO)

Ludilo u Škotskoj!

Jedno od najvećih rivalstava u svetu fudbala dobilo novu fenomenalnu epiozodu
Objavljeno: 16:12h

Fudbaleri Glazgov Rendžersa su uspeli da trijumfuju u čuvenom "Old Firm" derbiju protiv najvećeg rivala Seltika i to posle boljeg izvođenja jedanaesteraca u polufinalu FA Kupa. Rezultat je bio 1:1 na kraju regularnog dela, a 2:2 nakon produžetaka. Posle penal-lutrije rezultat je bio 5:4 za "policajce". Drugoligaš Škotske je poveo u 16. minutu preko Kenija Milera koje se lepo snašao u kaznenom prostoru protivnika.

promašaj decenije Uverite se i sam, ovo je teže promašiti nego pogoditi
Svjatčenko
"Policajci" bolje otvaraju dodatnih pola sata igre evrogolom Mekeja u 96. minutu sa oko 20 metara. Perfektan udarac
2:2 120. minuta pa se pristupilo izvođenju penala