VEČE PRELEPIH GOLOVA: Dinamo savladao Arsenal, bez pobednika u derbiju, Srbi se nisu proslavili! (FOTO) (VIDEO)

mreže su se baš tresle

Najveće iznenađenje videli smo u Zagrebu. Predrag Rajković i Slaviša Jokanović poraženi u Londonu, a Milunović i Mladenović u Leverkuzenu.
Objavljeno: 22:51h

Fenomenalno veče u Ligi šampiona. Na osam utakmica palo je 26 golova, a većina njih je bila prelepa. Pa da krenemo redom. LIGA ŠAMPIONA: Vatromet golova, nikad niko kao Ronaldo! (FOTO) (VIDEO)

U grupi E u derbiju dana, Roma i Barselona su podelili bodove - 1:1, a utakmicu je definitvno obeležio gol Florencija, koji je lobovao Ter Štegena sa skoro pola terena.
U drugom meču ove grupe Bajer Leverkuzen je bez većih problema savladao BATE Borisov 4:1, a pogodak za belorusku ekipu postigao je srpski internacionalac Nemanja Milunović, koji je igrao 90 minuta kao i Filip Mladenović.
SKORO SA CENTRA: Florenci izazvao delirijum protiv Barselone! (VIDEO) Iznenađenje večeri videli smo u Zagrebu, gde je Arsenal poražen od Dinama rezultatom 2:1 u okviru grupe F.
BRUTALNOST POLICIJE: Grci pendrecima masakrirali Bavarce! (VIDEO) Na drugoj utakmici ove grupe, Bajern je rezultatom 3:1 salvadao Olimpijakos u Atini. Nažalost, ovu utakmicu su obeležili incidenti pre početka utakmice.
Slaviša Jokanović i Predrag Rajković neće po lepom pamtiti gostovanje na Stamford Bridžu. Oni su svojim Makabijem poraženi rezultatom 4:0, a moglo je biti mnogo ubedljivije. Nemanja Matić i Branislav Ivanović nisu igrali ovaj meč. U istoj grupi Dinamo Kijev i Porto su remizirali - 2:2
I u grupi H je bilo zanimljivo. Lion je odneo samo bod iz Genta, uprkos igraču više skoro 50 minuta, dok je na Mestalji u duelu između Valensije i Zenita viđena prava goleada, a pobedila je ruska ekipa sa 3:2. Najviše zahvaljujući Brazilcu Hulku, koji je postigao dva pogotka, a drugi je svakako za TV špice. Liga šampiona 1. kolo: Grupa E: Roma - Barselona 1:1 (Florenci 31 - Suarez 21) Bajer Leverkuzen - BATE Borisov 4:1 (Mehmedi 4, Kalhanoglu 47, 76p, Ćićerito 73 - Milunović 13) Grupa F: Olimpijakos - Bajern Minhen 0:3 (Miler 52, 90+2p, Gece 89) Dinamo Zagre - Arsenal (Čemberljn ag 26, Fernandes 58 - Volkot 79) Grupa G: Čelsi - Makabi 4:0 (Vilijan 15, Oskar 45+4p, Dijego Kosta 58, Fabregas 78) Dinamo Kijev - Porto 2:2 (Gusev 20, Bujalski 89 - Abubakara 23, 81) Grupa H: Valensija - Zenit 2:3 (Kanselo 55, Gomez 73 - Hulk 9, 45, Vicel 76) Genk - Lion - 1:1 (Milićević 68 - Žile 46) TOK UTAKMICA Utakmice su završene. 90+3. minut - Gde je drugi, tu je i treći gol Bajerna. Ovoga puta egzekutor je ponovo Miler sa bele tačke.

90. minut
89. minut
89. minut 81. minut
79. minut
78. minut
76. minut
75. minut - Leverkuzen povećava prednost pogotkom Kalhanoglu iz penala.
73. minut
72. minut
- Gent sa igračem manje stiže do izjednačenja, strelac je Bosanac Milićević.
66. minut
59. minut
59. minut
58. minut 55. minut
52. minut
45 + 4. minut
45. minut
43. minut 40. minut 31. minut