REMI SITIJA I LIVERPULA: Lester gazi, Kejn doneo novu pobedu Sparsima, Vila ponizila Arsenal

PREMIJER LIGA, 8. KOLO

Lester je prvi u Premijer ligi sa 18 bodova

Fudbaleri Lestera pobedili su danas Vulverhempton sa 1:0, u 8. kolu Premijer lige.

Gol je dao Džejmi Vardi iz penala u 15. minutu. Vardi je imao priliku da iz još jednog penala postigne pogodak, ali mu je jedanaesterac u 39. minutu odbranio Rui Patrisio.

Lester je prvi u Premijer ligi sa 18 bodova. Vulverhempton je prekinuo seriju od četiri utakmice bez poraza i sada je osmi na tabeli sa 13 bodova.

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas VBA u gostima sa 1:0, u osmom kolu Premijer lige.

Strelac je bio Hari Kejn u 88. minutu.

Totenhem je vezao tri pobede i prvi je na tabeli sa 17 bodova.

VBA ima tri boda i zauzima 18. mesto na tabeli engleskog prvenstva.

Fudbaleri Mančester Sitija i Liverpula odigrali su danas nerešeno 1:1, u derbiju osmog kola engleske Premijer lige.

Poveo je Liverpul u 13. minutu golom Mohameda Salaha iz penala, da bi za Siti izjednačio Gabrijel Žezus u 31. minutu.

Kevin De Brujne je u 42. minutu mogao da donese prednost Sitiju, ali je promašio penal.

Mančester Siti zauzima 11. mesto sa 12 osvojenih bodova nakon sedam odigranih mečeva, dok je Liverpul sa osam utakmica osvojio 17. bodova i na trećem je mestu.

U narednom kolu Siti gostuje Totenhemu, dok će Liverpul dočekati Lester.

Fudbaleri Aston Vile pobedili su večeras u gostima Arsenal 3:0, u osmom kolu engleske Premijer lige.

Golove za Aston Vilu su postigli Bukajo Saka autogol u 25. i Oli Votkins u 72. i 75. minutu.

Nakon sedam mečeva Ason Vila ima 15 bodova i zauzima šesto mesto na tabeli, dok se Arsenal nalazi na 11. mestu sa 12 bodova iz osam mečeva.

U narednom kolu, Arsenal će gostovati Lidsu, dok će Aston Vila dočekati Brajton.