Konačno Betis! Sosijedad propustio veliku priliku!

primera, 12. kolo

Osasuna je pretrpela šesti poraz i 18. je na tabeli sa 11 bodova

Fudbaleri Betisa pobedili su na gostujućem terenu Osasunu sa 2:0, u utakmici 12. kola španskog prvenstva.

Betis je poveo u 76. minutu golom Borhe Iglesijasa, a pobedu je obezbedio Huan Miranda u prvom minutu nadoknade vremena.

Klub iz Sevilje je prekinuo niz od tri poraza i posle pete prvenstvene pobede popeo se na osmo mesto sa 15 bodova.

Osasuna je pretrpela šesti poraz i 18. je na tabeli sa 11 bodova.

Fudbaleri Alavesa odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 0:0 protiv Real Sosijedada, u utakmici 12. kola španskog prvenstva.

Sosijedad je drugu uzastopnu utakmicu u prvenstvu odigrao nerešeno i drugi je na tabeli sa 25 bodova, bodom manje, ali i dve utakmice više od prvoplasiranog Atletiko Madrida, koji je jedina neporažena ekipa ove sezone u Primeri.

Alaves je peti put u prvenstvu odigrao nerešeno i zauzima 11. mesto na tabeli sa 14 bodova.