Dva izuzetno dramatična meča u Nemačkoj odlučena u poslednjim sekundama! (VIDEO)

1. kolo Bundeslige

E, to se zove fudbal! Kako se ono kaže: Nemci uvek igraju do kraja!!!

Fudbaleri Herte pobedili su na svom terenu u Berlinu Frajburg sa 2:1 posle velikog preokreta, dok su Hofenhajm i Red Bul Lajpcig odigrali remi rezultatom 2:2, u utakmicama prvog kola Bundeslige.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Herta je povela u 62. minutu golom Vladimira Daride, a Frajburg je izjednačio u trećem minutu sudijske nadoknade golom Nikolasa Hoflera.

Pobedu domaćem timu doneo je Julijan Šajber u petom minutu sudijske nadoknade vremena i zaokružio veliku dramu!

U poslednjoj utakmici prvog kola igrali su Hofenhajm i Lajpcig, a tu je došlo do podele bodova rezultatom 2:2.

Bundesliga, 1. kolo:

Petak

Bajern Minhen – Verder Bremen 6:0 (Alonso 9, Levandovski 13, 46, 76(p), Lam 66, Riberi 73)

Dortmund – Majnc 2:1 (Obamejan 17, 89 – Muto 90+1)

Keln – Darmštat 2:0 (Rise 11, Modest 62)

Hamburger – Ingloštat 1:1 (Vud 35 – Hinteršer 79)

Augsburg – Volfsburg 0:2 (Didavi 35, Rodrigez 89)

Ajntraht Frankfurt – Šalke 1:0 (Majer 13)

Borusija Mehnengladbah – Bajer Leverkuzen 2:1