Tako se gine za dres Srbije: Štoper Orlića intervenisao kao mačka i spasio siguran gol! (VIDEO)

Bravo, mali!

Objavljeno: 18:53h

Mlada reprezentacija Srbije posle prvog poluvremena utakmice sa Republikom Irskom vodi sa 1:0, ali je moglo da bude i drugačije.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Iako su Orlići celo poluvreme imali inicijativu, dosta šansi ispred gola gostiju, u 36. minutu umalo da se ekipi Tomislava Sivića desi veliki peh.

Vanja Milinković Savić je ispustio jedan nezgodan centaršut, lopta je pala direktno na nogu napadača Irske ispred praznog gola, ali se sjajni Darko Lazić istakao i skinuo loptu sa gol linije!