Kada već nema seniora, tu su omladinci da nas obraduju u Ligi šampiona! (FOTO)

pred 1000 ljudi

Revanš je na programu 19. oktobra na Banovom brdu od 18.00
Objavljeno: 21:01h

Omladinci Čukaričkog odigrali su nerešeno 1:1 s Domžalama u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za fudbalsku Ligu šampiona.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Domaćin je do prednosti stigao u 54. minutu golom Žana Žužeka, da bi izjednačene Čukaričkom u 63. doneo Marko Šarić.

U prvom poluvremenu na stadionu u Domžalama pred oko 1.000 gledalaca nije bilo mnogo uzbuđenja. Bitka se uglavnom vodila na sredini terena, a Čukarički je i pored toga imao dva solidna pokušaja da dođe prednosti, ali su udarcu Nemanje Milojevića i Šarića završili pored gola.

Čukarički je posle samo dva minuta igre u drugom delu igre umalo stigao do vođstva, ali kapiten ekipe s Banovog brda Stefan Šapić pogodio je stativu s dva metra posle dodavanja Šarića s leve strane. Slovenački tim je od trenutka zaigrao znatno bolje, pa je u 54. minutu stigao do prednosti.

Lovro Vrandečič je izveo prekid na desnom boku, a u šesnaestercu Čukaričkog pronašao je usamljenog Žužeka koji je iz prve šutirao sa oko 10 metara i savladao Petra Ćulibrka.