"SVECI" I "LISICE" PODELILI PLEN: Sautempton odoleo jakom Lesteru a skoro čitav meč imao igrača manje! (VIDEO)

premijer liga, 34. kolo

Ovaj duel je otvorio 34. kolo Premijeršipa

Sautempton i Lester siti su odigrali nerešeno u prvoj utakmici 34. kola Premijer lige - 1:1 (0:0).

"Sveci" su ostali sa igračem manje već u desetom minutu kada je Vestergard isključen zbog faula kao poslednji igrač odbrane.

Ipak, domaćin je dugo odolevao i čak poveo u 61. minutu golom Vord-Prousa iz penala.

Samo sedam minuta kasnije izjednačio je Džoni Evans, ali "Lisice" nisu uspele da dođu do celog plena.

Lester je i pored ovog remija blizu plasmana u Ligu šampiona sa 64 boda na trećoj poziciji, dok Sautempton zauzima 14. mesto sa 37 osvojenih bodova.