Mladost odigrala za Partizan, Voša sama sebi pucala u noge!

12. kolo Superlige!

Darko Puškarić je ostavio saigrače na cedilu početkom drugog poluvremena, kada je dobio crveni karton!

Fudbaleri Mladosti pobedili su danas u Lučanima Vojvodinu sa 2:0, u poslednjoj utakmici 12. kola Superlige Srbije.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Golove za Mladost postigli su Radoš Petrić u petom minutu i Saša Jovanović u 65.

Na samom početku drugog poluvremena, Darko Puškarić je dobio crveni karton, tako da je od tog momenta domaćinu iz Lučana bilo mnogo lakše

Mladost posle 12 utakmica zauzima šesto mesto s 21 bodom, dok je Vojvodina posle poraza ostala na drugom mestu s 26 bodova, pet manje od prvoplasirane Zvezde, a samo jedan više od Partizana.

SUPERLIGA SRBIJE, 12. KOLO

Petak:

Napredak - Rad 2:0 (2:0)

/Vukanović 3, Urošević 20/

Subota:

Borac - Spartak Ždrepčeva krv 2:3 (2:2) /Zoćević 12, Jovanović 21, Galvao 77 – Milić 27 i 32, Stojković 65/

Metalac - Javor Matis 1:1 (0:0) /Jovanović 72 – Milović 87/

Voždovac – Partizan 0:3 (0:1) /Leonardo 24, Ostojić 56, Everton 73/

Radnički – Bačka 1:0 (0:0) /Apostolović 83/

Radnik - Novi Pazar 3:1 (1:1) /Radović 38, Milinković 42 i 86 – Alivodić 23/

Nedelja: Crvena zvezda - Čukarički 3:1 (0:0) /Pjasentin 57ag, Sikimić 85, Vijeira - Pjasentin 83/

Mladost - Vojvodina 2:0 (1:0) /Protić 5, Jovanović 65/