Siti izveo 300 miliona na teren, a Bilić ga pobedio! Lester nikada ne otpisujte! (FOTO) (VIDEO)

PREMIJER LIGA 6. KOLO

Vest Hem naneo prvi poraz "građanima" u sezoni. Ekipa Klaudija Ranijerija se ponovo izvukla sa ruba poraza
Objavljeno: 20:52h

Preskupi tim Mančester Sitija doživeo je prvi poraz u ovoj sezoni Premijer lige i to od Vest Hema koji se pretplatio na uzimanje skalpa velikanima. "Čekićari" su posle Arsenala slavili i na "Etihadu" 2:1. Ni to što je na teren izveo ekipu koja vredi više od 300 miliona evra na fudbalskom tržištu, nije pomoglo Manuelu Pelegriniju da vrati osmeh na lica navijačima posle poraza u Ligi šampiona od Juventusa, već ih je samo dodatno razbesneo.

Slaven Bilić očito ume da postavi taktiku kada igra protiv najjačih timova i to je pokazao i sada. Siti sve do ovog kola nije primio pogodak u domaćem šampionatu, a sada je za poal sata Hart dva puta vadio loptu iz mreže. Več u 6. minutu Viktor Mozes je odlučio da sa nekih dvadesetak metara raspali po lopti i ona je po zemlji završila u samom ćošku gola "građana" za nevericu na tribinama, a onda po isteku pola sata igre novi šok. Sako se najbolje snašao u gužvi posle kornera i ubacio loptu u mrežu.

Kevin De Brujne,
Lester je apsolutni hit u Premijer ligi Sada su opet gubili 2:0 na poluvremenu u Stouku i uspeli da ostanu neporaženi PRŠTALO U LONDONSKOM DERBIJU: Lukavi i prgavi Košta heroj Čelsija! (FOTO) (VIDEO) Bojan Krkić
Volters
Marez je prvo iskoristio jedanaesterac, Vardi kao i u prošlom kolu doneo izjednačenje
Njukasl Aleksandar Mitrović Votforda dvostrukom strelcu Igalu Janmat je samo uspeo da da nadu "svrakama"
Premijer liga Čelsi - Arsenal 2:0 Aston Vila - VBA 0:1 Svonsi - Everton 0:0 Stouk - Lester 2:2 Njukasl - Votford 1:2 Bornmut - Sanderlend 2:0 Mančester Siti - Vest Hem 1:2