5 GOLOVA ZA 20 MINUTA: Gnabri sprečio iznenađenje u Minhenu, goleada i u Hofenhajmu!

bundesliga, 2. kolo

Od 17.30 igraju Bajern Minhen i Keln

Fudbaleri Hofenhajma i Union Berlina odigrali su danas nerešeno 2:2, u drugom kolu nemačke Bundeslige.

Golove za Hofenhajm postigli su Kevin Akpoguma u 14. i Brun Larsen u 30. minutu.

Strelci za Union Berlin bili su Niko Giselman u 10. i Tajvo Avoni u 47. minutu.

Union Berlin je od četvrtog minuta nadoknade vremena igrao sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Marvin Fridrih.

Hofenhajm, Union Berlin

Nakon dva kola, Hofenhajm je zabeležio jednu pobedu i jedan remi, dok je Union Berlin upisao dva remija.

U narednom kolu, Hofenhajm će gostovati Borusiji Dortmund, dok će Hofenhajm dočekati Borusiju Menhengladbah.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas na svom terenu ekipu Kelna sa 3:2. Bajern je poveo golom Roberta Levandovskog u 50. minutu, a rezultat je u 59. minutu povećao Serž Gnabri.

Minut kasnije rezultat je smanjio Antoni Modest, a u 62. minutu izjedančio je Mark Ut.

Prvu pobedu Bajernu u novoj sezoni Bundeslige doneo je Gnabri drugim golom, u 71. minutu.

Bajern je sada četvrti na tabeli Bundeslige sa četiri boda, dok je Keln na osmom mestu sa bodom manje.

U sledećem kolu Bundeslige Bajern dočekuje Hertu, a Keln na svom terenu igra protiv Bohuma.