PAUNOVIĆEV REDING BOLJI OD MITROVOG FULAMA: Asistencija našeg reprezentativca nedovoljna za bod!

SRPSKI OKRŠAJ U ČEMPIONŠIPU

Fudbaleri Redinga savladali su u gostima Fulam rezultatom 2:1

Ovog popodneva u sudaru Veljka Paunovića i Aleksandra Mitrovića kao bolji izašao je srpski strateg. Reding je gostovao Fulamu i slavio sa 1:2 (0:1). Dva gola Ovijemuna Edžarije rešila su ovaj susret, a Mitrović ovoga puta nije uspeo da se upiše u strelce iako je imao nekoliko dobrih pokušaja.

Fulam je dočekao ovo kolo na prvom mestu na tabeli, dok je Reding tražio način da prodiše. I gosti su, pomalo iznenađujuće, napravili mnogo problema u prvom poluvremenu Fulamu.

Tome u prilog ide pogodak koji je tim Veljka Paunovića postigao u 19. minutu preko Ovijemuno Edžarije. Svift ga je pronašao, a ovaj zatresao mrežu za prednost od 0:1.

Aleksandar Mitrović

Mnogi su očekivali da Aleksandar Mitrović nastavi da bude u centru pažnje i da sa golovima reši ovaj susret, a na kraju se ispostavilo da mu je scenu ukrao Edžarija sa dva pogotka.

Posle prvog, Edžarija je bio precizan još jednom. I to na startu drugog poluvremena što je dodatno psihološki uticalo na ekipu koju sa klupe predvodi Marko Silva.

Uspeo je Fulam da smanji razliku posle pogotka Muniza Rodriga u kome je učestvovao i Aleksandar Mitrović kome je pripisana asistencija. Ali, ispostavilo se da je to bilo samo kasno buđenje Fulama.

Veljko Paunović

Sa današnjim razvojem situacije najzadovoljniji može da bude Bornmut koji je sa 1:0 savladao Kardif i to na gostovanju, a svi timovi od drugog do osmog mesta nisu uspeli da se domognu do tri boda.

Vrlo neprijatno kolo za favorite. Pre svega za Fulam, pa sve ostale.