Venger već u 18. minutu izveo dva igrača iz igre! Jedan je na terenu proveo svega 13 minuta! (FOTO)

arsenal osakaćen u liga kupu

Arsenal se nije baš dobro proveo na gostovanju Šefildu
Objavljeno: 22:11h

Nije Arsenalu prijala utakmica u okviru 1/8 finala Liga Kupa. Tobdžije su gostovale Šefildu, ali je Arsen Venger morao da napravi dve prinudne izmene već u 18. minutu. Najpre se povredio Aleks Okslejd Čemberlejn, koga ja u 5. minutu zamenio Teo Volkot, da bi omaleni napadač zbog povrede posle samo 13 minuta morao da napusti igru.

Njega je zamenio talentovani Benaser. Povrh svega toga, domaća ekipa ima prednost od 2:0 na poluvremenu. (Espreso.co.rs)