TSC UBEDLJIVO POBEDIO U KRAGUJEVCU: Radnički iz Niša odigrao nerešeno protiv Čukaričkog

SUPERLIGA, 20. KOLO

Uroš Đuranović bio je dvostruki strelac za Kolubaru koja je bila bolja od Proletera 2:1

Objavljeno: 01:26h

Fudbaleri TSC-a pobedili su u gostima ekipu Radničkog 1923 sa 3:0, u utakmici 20. kola Superlige Srbije. Dvostruki strelac za pobednički tim bio je Stefan Vukić, u 27. i 72. minutu, a mrežu domaćeg tima zatresao je i Mihajlo Banjac u 79. minutu.

Radnički iz Niša i Čukarički odigrali su nerešeno 1:1. Tim iz Beograda poveo je golom Đorđa Jovanovića sa penala u 36. minutu, a izjednačenje i bod domaćem timu doneo je Aleksandar Pejović u 73. minutu, takođe sa bele tačke.

Ekipa sa Banovog brda je meč završila sa igračem manje pošto je Miladin Stevanović dobio drugi žuti karton u 85. minutu.

Kolubara je pobedila na svom terenu Proleter sa 2:1. Uroš Đuranović bio je dvostruki strelac za tim iz Lazarevca u 34. i 48. minutu, dok je gol za Proleter postigao Marko Vukasović u 20. minutu.