Kako je to Deportivo podsetio na slavne dane? Pa tako što je bacio petardu u lice Baskijcima! (VIDEO)

Primera, 14. kolo

Superdepor demolirao momke iz San Sebstijana
Objavljeno: 23:36h

Fudbaleri Deportiva pobedili su Real Sosijedad s ubedljivih 5:1 u poslednjoj utakmici 14. kola španske Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Deportivo je večerašnjom pobedom prekinuo seriju od sedam mečeva bez pobede, dok je Real Sosijedad okončao niz od šest utakmica bez poraza.

Pitanje pobednika na ovom meču rešen je već u prvom poluvremenu, pošto je Deportivo posle prvih 45 minuta vodio sa 3:0.

Deportivo je poveo u 13. minutu golom Sidneija, na 2:0 je autogolom povisio Injigo Martines u 29. minutu, a seriju pogodaka u prvom poluvremenu završio je Florin Andone u 42. minutu.

Juri Berčiče je u 57. minutu smanjio na 3:1, ali je Deportivo do kraja meča još dva puta zatresao mrežu Real Sosijedada.

Rajan Babel u 64. minutu nije iskoristio jedanaesterac, ali je natrčao na odbijenu loptu i ipak je poslao iza leđa golmana gostujuće ekipe. Konačan rezultat postavio je Andone svojim drugim golom u 77. minutu.