KAMPACOV TANGO U SKOPLJU! Zvezda na +23 protiv MZT-a po taktovima Argentinca (VIDEO/FOTO)
Fakundo Kampaco na utakmici MZT-a i Crvene zvezde u Skoplju, Foto: PHOTO: MZT Skopje Aerodrom/Danail Petrovic

ABA LIGA, 14. KOLO

Fakundo imao 23 poena uz sedam skokova i devet asistencija

Objavljeno: 19:41h

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su MZT Skoplje sa ubedljivih 80:57 na gostovanju u hali "Jane Skenderski" u 14. kolu ABA lige.

Domaćin je bio u igri samo prvo poluvreme pošto je posle 20 minuta igre gubio 36:33.

Džon Holand na utakmici MZT-a i Crvene zvezde u Skoplju
Džon Holand na utakmici MZT-a i Crvene zvezde u Skopljufoto: PHOTO: MZT Skopje Aerodrom/Danail Petrovic

Gosti su utakmicu prelomili u trećoj četvrtini koju su dobili 27:8 i predstavnik Severne Makedonije nije mogao da se vrati u igru.

Najefikasniji kod Beograđana koji u utorak dočekuju Real Madrid od 19 časova u hali "Aleksandar Nikolić" u 18. kolu Evrolige bio je Fakundo Kampaco.

Argentinac je imao 23 poena uz sedam skokova i devet asistencija, a pratio ga je još jedini dvocifreni Filip Petrušev sa 13 poena.

Kod domaćina najviše se istakao Dastin Ver sa 16 poena, a tri manje imao je Vojdan Stojanovski.

Filip Petrušev na utakmici MZT-a i Crvene zvezde u Skoplju
Filip Petrušev na utakmici MZT-a i Crvene zvezde u Skopljufoto: PHOTO: MZT Skopje Aerodrom/Danail Petrovic