Razgoropađena Zvezda rasformirala ekipu MZT u Hali Pionir! (FOTO) (VIDEO)

ABA LIGA, 6. KOLO

Sva dešavanja sa ove utakmice mogli ste da pratite uz naš dobro poznati lajv-blog.

Objavljeno: 20:46h

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su ekipu MZT Skoplje rezultatom 112:73 u šestom kolu ABA lige .

Ovo je četvrta pobeda crveno-belih u sezoni, dok je ekipa MZT pretrpela četvrti poraz.

Najefikasniji u timu domaćina bio je Radičević sa 17, a u gostujućoj ekipi najviše se Trajkovski istakao i čak 30 postigao poena.

U sledećem kolu Zvezda igra večiti derbi protiv Partizana, dok se ekipa MZT sastaje sa Megom u Skoplju.

Uskoro opširnije...

NEKO JE PROKLEO SRPSKE KOŠARKAŠE! Lučiću uspešno operisana metatarzalna kost! (FOTO)

Počinje prodaja karata za Zvezda - Bamberg!

Lepa vest za navijače crveno-belih je to što se vraća Nemanja Dangubić posle povrede koju je vukao neko vreme...

KRAJ TREĆE ČETVRTINE: 91:54 za Zvezdu! Treća četvrtina je završena rezultatom 31:8! Nestvaran pad u igri makedonskog ABA ligaša iskoristila je mašinerija crveno-belih i bukvalno ponizila tim MZT-a u ovoj deonici. Feldin je najefikasniji u Zvezdi sa 15 poena, Lesor je i dalje na 14, dok je Radičević na 12 poena.

POLUVREME: 58:46 vodi Zvezda! Crveno-beli su postigli skoro šezdeset poena za poluvreme, ali primili su gotovo 50 poena, što je gotovo NBA poluvreme u regionalnom takmičenju. Lesor predvodi svoju ekipu sa 14 poena, Radičević je postigao 12, a mladi Apić 8 poena posle prvog poluvremena. U ekipi MZT-a najefikasniji je Trajkovski sa 19, dok je Lalić postigao 11 poena.

KRAJ PRVE ČETVRTINE: Crvena zvezda vodi rezultatom 28:23. Čak 51 poen u prvoj četvrtini, ali veoma veliki broj primljenih koševa bi moglo da zabrine struku crveno-belih. Matijas Lesor je trenutno najefikasniji košarkaš sa 12 poena.

18:00 - Utakmica je upravo počela