Partizan preživeo triler u Pioniru: Džikić pobedio na debiju posle drame u poslednjem minutu! (VIDEO)

ABA liga, 19. kolo

Crno-beli su ponovo ispustili veliku prednost, ali ovog puta nisu kažnjeni zbog toga u poslednjim minutima meča
Objavljeno: 00:04h

Promena trenera je dala rezultat! Partizan je posle nekoliko vezanih poraza, koji su doveli do smene Petra Božića, uspeo da trijumfuje na debitantskom meču Aleksandra Džikića na klupi, protiv Cibone i to posle prave drame 85:82. Koga je to novi trener Partizana otišao da poljubi pre početka meča za sreću? (VIDEO) Kako se samo izvukao domaćin koji je umalo ispustio pobedu, iako je pojedinim trenucima utakmice imao i po 14 poena prednosti, što ne bi bilo prvi put ove sezone.

Džile odmah inspirisao Grobare na ljubav: Pala prosidba u Pioniru! (FOTO)