Metalac namučio Partizan, ali crno-beli ipak do pete pobede u KLS! (FOTO)

KLS, 5. KOLO

Ovoga puta valjevski klub nije imao odgovor na šuterski raspoložene protivnike, pa su crno-beli zabeležili peti uzastopni trijumf u Superligi Srbije

Košarkaši Partizana savladali su Metalac 91:79 i zabeležili petu uzastopnu pobedu u Superligi Srbije.

Crno-beli su posle prve četvrtine na pauzu otišli sa pet poena "viška" (24:19) i čuvali rezultatsku razliku sve do kraja poluvremena (42:38). Metalac se vratio u meč sredinom trećeg kvartala. Gosti iz Valjeva su najpre izjednačili, a potom i poveli na kraju ove deonice rezultatom 66:65.

Ipak, Partizan je u poslednjoj četvrtini ponovo nametnuo svoju igru ekipi Metalca i došao do velike prednosti. Ovoga puta valjevski klub nije imao odgovor na šuterski raspoložene protivnike, pa su crno-beli zabeležili peti uzastopni trijumf u Superligi Srbije.