RADONJIĆ VOLI JAKU ODBRANU, ALI OVO... Sulud rezultat na kraju prve četvrtine sa Olimpijom je novi REKORD Evrolige!
Dejan Radonjić, Foto: Starsport©

košarka ili rukomet

Milano je prve poen zabeležio tek posle šest i po minuta igre

Objavljeno: 20:36h

Svašta smo videli ove sezone u Evroligi, pa ni dešavanja iz prve četvrtine okršaja između Crvene zvezde i Olimpije Milano ne treba ni najmanje da čude.

Naime, viđen je negativan rekord ovog takmičenja po broju postignutih poena.

Niko nikada ranije nije ubacio manje poena zbirno nego Zvezda i Olimpija večeras. Samo 15 poena su ukupno uspeli da postignu ove dve ekipe za deset minuta, a na polovini deonice stajalo je bizarnih 3:0.

Italijani su svoj prvi koš postigli posle šest minuta i deset sekundi, a Zvezda je preko Voltersa to učinila dosta ranije, u drugom minutu, ali se posle toga potpuno ugasila.

Na kraju prve deonice tako je bilo tek 8:7 za tim Dejana Radonjića, poznat po jakoj odbrani, ali ovo je bio šok, pre svega napadački.

Do kraja poluvremena, skor se barem malo popravio, ali se i druga četvrtina završila, popularno rečeno "u minusu", pa je na velikom odmoru rezultat 23:26.

Sva dešavanja sa utakmice možete pratiti uživo na protalu Espresa.