Jokić briljirao protiv Oklahome, pa doživeo nezgodnu povredu leđa! (VIDEO)

nba liga

Srpski košarkaš tri minuta pre kraja utakmice protiv Tandera morao je da napusti igru zbog povrede
Objavljeno: 08:30h
Nikola Jokić Naime, košarkaš Denvera na utakmici protiv Oklahome doživeo je nezgodnu povredu leđa prilikom jedne dobre defanzivne reakcije i još uvek nije poznato koliko će srpski košarkaš odsustvovati sa terena, ali se prve prognoze očekuju u ponedeljak.
njegov učinak (devet poena, šut 4/9, i četiri skoka), te dobri potezi koje je imao u napadu - ostali su u senci povrede u finišu.
Mlada ekipa Denvera držala se dobro tokom prvog poluvremena, ali je u nastavku dodala gas i bez većih problema stigla do nove pobede. Lovernj
te neverovatan preokret Majamija, koji je najpre gubio sa 21 poenom razlike da bi na kraju sa ubedljivo savladao savladao ekipu Hjustona - 109:89.