ČEKANJU JE DOŠAO KRAJ: Crvena zvezda osvojila trofej posle 9 godina, Peruničić nije mogao da zadrži suze!

svaka čast!

Rukometaši Crvene zvezde osvojili su Kup Srbije

Posle 9 godina rukometaši Crvene zvezde osvojili su Kup Srbije pošto su u finalu završnog turnira u Gornjem Milanovcu savladali subotički Spartak sa rezultatom 20:18.

Crveno-beli nisu osvojili trofej još od 2008. godine kada su osvojili titulu šampiona Srbije.

Dejanu Zlatanović je jedan od najzaslužnijih igrača za osvojeni trofej jer je odbranio neverovatne udarce i time dao vetar u leđa napadu.

CIFRE KOJE NEMAJU VEZE SA DEŠAVANJIMA NA TERENU! Naravno da Lebron prima najviše, ali Karijeva plata je uvreda za njegovu magiju! (VIDEO)

Crveno-beli su tokom celog drugog poluvremena imali dva do tri gola prednosti, ali je Spartak na minut i 45 sekundi pre kraja uspeo da se približi na samo gola zaostatka.

Međutim, jedan napad je bio dovoljan crveno-belima da slave u Gornjem Milanovcu.

Reči Ane Ivanović o Novaku Đokoviću pogađaju pravo u CENTAR!

Zvezda je bila bolja tokom drugog dela igrala je jaču odbranu i na kraju zasluženo slavila.

Koliko je ova pobeda crveno-belih bila velika najbolje govore suze trenera Peruničića, čiji je ovo prvi trofej u trenerskoj karijeri.

BONUS VIDEO: Verbalni sukob Grobara i prvog čoveka KLS Leona Deleona u Pioniru