Rutinska pobeda: 95 minuta je trebalo Noletu da se plasira u 16 najboljih u Parizu! (FOTO)

BELUČI LAK PLEN za PRVOG NA SVETU

Prvi reket sveta savladao je Tomasa Belućija sa 7:5, 6:3 u šesnaestini finala turnira u Parizu
Objavljeno: 21:42h
Novak Đoković mastersu u Parizu savladao 40. tenisera sveta, Tomasa Belučija sa 2:0
(7:5, 6:3), osmini finala protiv pobednika duela Pajre - Simon.
Namučio je našeg tenisera Beluči u prvom setu jer je stigao do brejka u petom gemu do taj-brejka kada je Novak uspeo da mu uzvrati krađom servisa i reši prvi set u svoju korist.
Od tog momenta potpuna dominacija srpskog igrača koji je bio izjednačen dok nije napravio brejk pri rezultatu 4:3 i tu "prelomio" duel.