SPEKTAKL U ROD LEJVER ARENI OTIŠAO U KIRJOSOVU KORIST: Đoković se pomirio sa Melburnom, sve je spremno za AO!

Objavljeno: 10:29h
Završeno
09:03h

Novak Đoković igra prvi put na Rod Lejver Areni, gde če igrati egzibicioni meč protiv Nika Kirjosa.

Ovaj meč je privukao veliku pažnju pogotovo zbog povratka Novaka u Melburn, karte za ovaj spektakl su rasprodate za manje od sat vremena.

Neke od najvećih australijskih legendi su kritikovale ovaj meč.

10:22h

Pobeda Nika Kirjosa koji je uz pomoć dečaka, u meč taj brejku bio bolji sa 10:9, od Novaka Đokovića.

10:15h

Nastavlja se spektakl u Melburnu, igrače u kolicima menjaju dečak i devojčica koja je iz Srbije.

10:06h

Đokoviću i Kirjosu su se pridružila i dvojica tenisera u kolicima, a Srbin i Australijanac uzimaju mikrofon i preuzimaju ulogu komentatora.

09:59h

Izjednačen je rezultat u setovima, Novak je za 22. minuta uspeo da osvoji drugi set, i sada pošto je rezultat poravnat, igraće se set taj brejk, koji će odlučiti pobednika.

Đoković je u pauzi uspeo da zaigra i kolo.

09:54h

Novi gem za Novaka, sada je 3:1, Kirjos servira da ostane u drugom setu.

09:46h

Potvrđuje Novak brejk, i sada vodi sa 2:0 u drugom setu.

09:43h

Novak na startu drugog seta pravi brejk

09:41h

Prvi set odlazi u koristi Nika Kirjosa, koji je bio bolji sa 5:3.

Izmena: 10:26h
09:32h

Lako Novak i Nik dolaze do svojih gema, i sada je na programu taj brejk, pošto se na ovom meču set igra do četiri gema.

09:26h

Mogao je Đoković i da zapreti Krijosu u ovom gemu, ali je Nik uspeo da se izvuče i da izjednači u prvom setu, sada je 2:2.

09:19h

Zabava je počela, Novak i Nik se sjajno zabavljaju na terenu, a publika ima priliku da uživa u predstavi ove dvojice tenisera. Kirjos je osvojio svoj prvi gem.

09:16h

Novak je osvojio prvi gem na ovom meču, inače Đoković je dočekan sa pomešanim zvižducima i aplauzima na Rod Lejver areni.