MEDVEDEV IZGUBIO ŽIVCE I NAPAO SUDIJU: Imao je i žestoku raspravu sa navijačima! (VIDEO)
Danim Medvedev nije uspeo da se vrati protiv Dimitrova, Foto: EPA/Mohammed Badra

NERVOZA

Rus nije dobro podneo poraz

Ruski teniser Danil Medvedev imao je žestok okršaj sa publikom u "Bersiju" u finišu drugog seta na meču protiv Grigora Dimitrova.

Medvedev je zavšio učešće na Mastersu u Parizu, pošto je u drugom kolu poražen od Dimitrova rezultatom 2:1 u setovima (6:3, 6:7, 7:6).

Dimitrov je sjajno otvorio meč, ekspresno poveo sa 3:0 i rutinski odradio posao u prvom setu. U drugom viđena je prava drama. Imao je Medvedev prednost od 5:2, bio je na korak od izjednačenja, a onda je zbog sopstvenih gluposti dopustio Dimitrovu da se u potpunosti vrati.

Izgubio je temperamentni Rus živce i ušao u žestok rat sa publikom i sudijom.

Smetala mu je buka u dvorani, pa se konstantno žalio, mahao rukama i gestikulirao ka navijačima, koji su otvoreno navijali za njegovog rivala.

Potpuno je izgubio fokus malo je nedostajalo da Dimitrov već u drugom setu završi posao. Ipak, u taj-brejku uspeo je da se "pribere" i stigne do izjednačenja u setovima.