ŠVARCMAN PREJAK ZA SRBINA: Lajović zaustavljen u četvrtfinalu Istanbula!

KRAJ ZA SRPSKOG TENISERA

Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u polufinale Istanbula

Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u polufinale ATP turnira serije 250 u Istanbulu, pošto je poražen u dva seta od Argentinca Dijega Švarcmana 7:5, 6:2.

Lajović je dobro počeo protiv Argentinca, osvojio gem i napravio brejk, što je treći nosilac odmah nadoknadio.

NOVAK ĐOKOVIĆ ŠOKIRAO SVET! Razlaz sa Vajdom i kompletnim stručnim štabom!

Međutim, srpski teniser je ponovo napravio brejk, ali Švarcman se ponovo vratio i izjednačio na 4:4.

Odlučujući trenutak dogodio se u 11. gemu. Argentinac je iskoristio drugu brejk loptu, a taj brejk je potom potvrdio u narednom gemu i samim tim osvojio set.

HULIGANI BROJ 1 U ENGLESKOJ: Čak i deca brutalno vređaju sudije i protivnike, a onda uletanje na teren i haos s policijom! (VIDEO)

Drugi set je ponovo počeo brejkovima, bilo ih je tri u prva tri gema, ali je Švarcman napravio jedan više.

Švarcman je do kraja uspeo da sačuva prednost i da ga potvrdi još jednom, za konačan rezultata 6:2.

PEŠIĆ RAZREŠIO SVE NESPORAZUME: Oni odlučuju da li Sale ostaje na klupi Srbije!

U polufinalu Švarcman će igrati protiv pobednika meča Čilić - Darsis.

IDEALNO ZA SPORTSKE ŠPICE! Završetak biciklističke trke pretvorio se u TOTALNI HAOS!