Kazahstanci ubedljivi u drugom meču: Kukuškin sa 3:0 savladao Troickog i doneo izjednačenje!

DEJVIS KUP

Na momente je 29. igrač sveta pokazivao dobru igru, ali je protivnik bio mnogo konkretniji
Srpski teniser Viktor Troicki ubedljivo je poražen u drugom meču prvog kola Dejvis Kupa od Mihaila Kukuškina sa 3:0 u setovima Kazahstanski bubanj odjekivao Pionirom: Navijači protivnika Srbije zadobili simpatije publike! (VIDEO)
Naš drugi najbolji reket imao je povoljan rezultat (5:4) u finišu prvog seta preokrenuo rezultat za minimalno vođstvo.
Đoković doneo Srbiji prvi poen: Nadovjesov nije bio lak zalogaj, ali je progutan! (FOTO) (VIDEO)
Đoković se pridružio saigračima na klupi reprezentacije Srbije 36 minuta.
Šta to Novak zamera publici u hali Aleksandar Nikolić? (FOTO) (VIDEO) Očekivala je publika da se Troicki probudi u trećem setu 79. igraču sveta, ali je do kraja izgubio dva odlučujuća gema.
Tako je postavljen rezultat 1:1 na kraju prvog dana u hali "Aleksandar Nikolić", dok se takmičenje nastavlja u subotu kada Đoković i Zimonjić