Đoković spasao sebe i Srbiju poraza: Fenomenalni preokret najboljeg tenisera sveta protiv Kukuškina! (FOTO) (VIDEO)

1. KOLO DEJVIS KUPA

Prvi reket planete je posle pet sati pobedio najboljeg igrača Kazahstana. O prolasku dalje odlučuje duel između Troickog i Nedovjesova
Objavljeno: 18:30h
Novak Đoković srpskom Dejvis kup timu
Najbolji teniser planete je posle pet sati borbe u isto toliko setova savladao Mikaila Kukuškina 6:7, 7:6, 4:6, 6:3, 6:2 i izjednačio u poenima na 2:2 Trubači sviraju Kosovske božure u znak podrške Đokoviću, svi na tribinama pevaju! (VIDEO)
Đoković moli navijače: Pomozite nam da pobedimo Kazahstance, ostanite u hali! (VIDEO)
Ovo je najvatrenija navijačica Dejvis kup reprezentacije Srbije! (VIDEO)
TOK MEČA V SET 6:2 - KRAJ!
5:2 - 4:2 -
3:1 - 2:0 -
IV SET 6:3 - IZJEDNAČENJE! Vratio se Đoković u meč i boriće se u petom setu za pobedu i izjednačenje između Srbije i Kazahstana! Duel je ušao duboko u peti sat igre.
5:2 -
Prava mala rasprava je nastala u pauzi između gemova, Kukuškin se po ko zna koji put žalio na publiku zvaničnim licima, što je iznerviralo i Đokovića kome je prekipelo zbog konstantnih žalbi kazahstanskog tenisera. 4:2 -
Filip Plavčić
2:2 - 1:1 -
III SET 4:6 - Veliki preokret se ipak nije dogodio, jer je Kukuškin sa dva uspešna izlaska na mrežu uspeo da prekine Novakovu seriju gemova i povede 2:1 u setovima. 4:5 -
3:5 -
2:5 -
2:4 - 1:4 - 0:2 -
II SET 7:6 - Novak osvaja drugi set u taj-brejku, rezultato 7:3! Srpski teniser uspeva da dođe do poravnanja i sada posle više od dva i po sata igre, kreće se od nule.
6:6 - 5:6 - 5:5 - 4:5 - 4:4 -
Espreso
3:4 - 3:3 - 3:2 - 2:2 -
Printscreen/RTS 1
2:1 - 1:0 - Izgubljenim prvim setom, prekinut je niz Đokovića od 20 uzastopno dobijenih setova u sing mečevima Dejvis kupa. I SET 6:7 -
1:1 - 13:10 -

Ovako su navijači dočekali Novak Djokovic pred duel sa Kukuškinom!

Posted by Espreso Sport on Sunday, March 6, 2016
12:55 - Slaba poseta u hali "Aleksandar Nikolić
Printscreen/RTS
12:45 - Novak se sa Kukuškinim do sada sreo samo jednom Šangaju sa 6:3, 4:6, 6:4.
12:30 Novak i Nenad Zimonjić Golubjev - Nedovjesov.