Za infarkt! Partizan u dramatičnoj završnici došao do pobede u Baru! (VIDEO)

aba liga, 1. kolo

Utakmica je bila neizvesna do samog kraja i domaći tim je imao šut za pobedu, ali je Džouns promašio zicer
Objavljeno: 21:11h

Poslednjih 20 minuta sjajno otvara Partizan i postiže dve vezane trojke preko Andrića i Marinkovića, ali domaćin se ponovo vraća i stiče prednost od pola koša posle 30 minuta igre.

U poslednjoj deonici Ratkovica uzima stvari u svoje ruke asistencijama i poenima, ali opet se budi Mornar i preko Krstića stiže do 57:56, nešto više od minut pre kraja meča.

Ratkovica je pred sam kraj meča izašao zbog povrede, a Novica Veličković je bio čovek odluke pogotkom za vođstvo njegove ekipe od 58:57.

Šut za pobedu imao je Džouns, ali on je promašio zicer posle sjajnog prodora. Zasluga ide Adinu Vrapcu koji je odigrao dobru odbranu na njemu.

Mornar: Džouns 14, Krstić 3, Radunović 8, Vujošević, Čalić 2, Mijović 6, Radunović, Pantić, Dikerson 4, Elis 5, Hadžibegović, Voler 15.

Partizan: Robinson 2, Ratkovica 7, Vrabac 2, Marinković 9, Veličković 8, Majstorović 5, Birčević 3, Koprivica, Andrić 3, Hečer 11, Pot 2, Luković 6.