Neće, pa neće: Ako Mančester Siti posle ovoga osvoji titulu, pašće sneg u maju! (VIDEO)

premijer liga, 22. kolo

Objavljeno: 21:54h

Prednost Sitiju doneo je Leroj Sane u 49. minutu posle prve greške Lorisa koji je istrčao sa gola i pokušao loptu da izbaci glavom, ali je promašio.

Drugu grešku golman Totenhema napravio je samo pet minuta kasnije jer je ispustio loptu, a to je iskoristio Kevin de Brujne i poslao je u mrežu.

Ekipa Pepa Gvardiole, ipak, nije uspela da sačuva prednost do kraja utakmice. Totenhem je vrlo brzo, već u 59. minutu smanjio na 2:1, a strelac je bio Dele Ali.

Konačan rezultat postavio je Heung-Min Son u 77. minutu.

Mančester siti u narednom kolu gostuje Vest Hem, dok Totenhem ide u goste Sanderlendu.