LUDNICA U SUBOTICI: Partizanu na SPORAN način poništen pogodak, a onda je usledio BLICKRIG crno-belih!
Mihajlo Ilić, Foto: Starsport

DOBAR MEČ

Sjajno drugo poluvreme u Subotici

Fudbaleri Partizana trenutno igraju meč 12. kola Superlige Srbije protiv Spartaka u Subotici.

Posle 82 minuta igre rezultat je 3:0 za crno-bele.

U drugom poluvremenu videli smo nekoliko zanimljivih trenutaka.

Partizan je poveo golom Mihajla Ilića u 63. minutu, ali je VAR potom doneo kontroverznu odluku i poništio gol crno-belih zbog igranja rukom mladog štopera.

Na snimku koji je bio dostupan gledaocima Arene sport nije moglo jasno da se vidi da li je Ilić igrao rukom.

Ipak, samo sedam minuta kasnije Partizan je zaista stigao do vođstva.

Sjajnu akciju odradili su crno-beli posle kornera, a krunisao ju je spektakularnim golom Svetozar Marković.

Sedam minuta kasnije nova prelepa akcija Partizana, rezervista Nemanja Nikolić pronašao je Gajasa Zahida, koji je potom na divan način završio akciju i povisio rezultat na 2:0.

U 81. minutu Partizan je poveo rezultatom 3:0. Kristijan Belić je lepo pronašao Ksandera Severinu, a ovaj je uposlio Saldanju koji je kao pravi Brazilac poslao loptu u mrežu Aleksandra Vulića.