Dinamo preživeo Novi Sad: Vojvodina je bila blizu uspeha, ali je šokirana pred kraj meča! (VIDEO)

kvalifikacije za le

Navijači "Lala" sa pravom mogu da gaje optimizam pred revanš zbog dobrog nastupa svojih miljenika

Fudbaleri Vojvodine su remizirali sa Dinamo Minskom na stadionu "Karađorđe" rezultatom 1:1 u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope i tako propustili šansu da u Belorusiju otputuju sa prednošću koju si imali do 83. minuta.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

"Lale" su sjajno otvorile meč i vršile konstantan pritisak na gol protivnika, a nagrada za takav pristup utakmici stiže u 30. minutu.

Loptu je posla Paločević, Trujić je znalački reagovao, a precizan je bio Babić - 1:0.