Dinamo preživeo Novi Sad: Vojvodina je bila blizu uspeha, ali je šokirana pred kraj meča! (VIDEO)

kvalifikacije za le

Navijači "Lala" sa pravom mogu da gaje optimizam pred revanš zbog dobrog nastupa svojih miljenika

Gosti posle tog pogotka dolaze sebi i već u 40. minutu umalo da izjednače, ali sreće nije imao Juri Habovda koji je pogodio prečku.

U nastavku meča Vojvodina je nastavila da napada i bila je bliža postizanju pogotka. Činilo se da su Novosađani u dobroj situaciji, ali onda je usledio šok.

Lopta je ubačena sa leve strane u srce kaznenog prostora domaćih na koju je lepo reagovao Bikov - 1:1.

Do kraja meča se rezultat nije menjao, ali navijači "Lala" sa pravom mogu da gaje optimizam pred revanš zbog dobrog nastupa svojih miljenika. Nije bilo sreće...