Čudo neviđeno u Irskoj, ispao BATE! Rozenborg u 91. minutu ostao bez prolaza! (VIDEO)

3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona

Dandalk je šokirao beloruskog šampiona u revanšu, a APOEL u nadoknadi izbacio norveškog prvaka
Objavljeno: 08:33h

Vrlo, vrlo interesantan sled događaja se desio na Kipru, gde je Rozenborg branio 2:1 iz prve utakmice i sve do prvog minuta sudijske nadoknade imao rezultat koji ga vodi dalje, a onda potpuni šok.

Janiotas je pogodio u 91. minutu za opštu ekstazu na stadionu, a onda kada su Norvežani jurnuli napred ne bi li izborili izjednačenje, primili su dva i to u 96. i 99. minutu.

Dinamo iz Zagreba je bio siguran protiv svog imenjaka iz Tbilisija i u gostima, te ostvario plasman u plej-of pobedama u oba meča, a jedini strelac u Gruziji bio je Marko Rog.