Holebas spoljnom ubio pauka na Riversajdu, Sautempton lako pobedio uz poklonjeni penal! (VIDEO)

Premijer liga, 8. kolo

Votford slavio protiv Midlzbroa pogotkom Grka. Sautemptonu nije bila potrebna pomoć sudija
Objavljeno: 20:05h

Sautempton je imao problema sa Barnlijem pošto u prvom poluvremenu nije uspeo da zatrese mrežu, ali zato jeste na startu drugog posle kornera koji je izveo Dušan Tadić.

Odbrana novajlija je nemo posmatrala glavomet koji su izveli "sveci" u njihovom šesnaestercu da bi Čarli Ostin na kraju prosledio loptu u mrežu. Na isteku sat vremena igre Redmond je sjajnim volejom povisio na 2:0.

A onda se šest minuta kasnije dogodio kontroverzni momenat pošto je sudija poklonio domaćima jedanaesterac, jer očitog faula nije bilo, ali je takav dar iskoristio Ostin za svoj drugi pogodak kojim je rešio pitanje pobednika. Do kraja je samo Vouks uspeo da spase čast svog tima.