Miha se vratio kući i dobio packu, srpski Lacio i Juve demonstrirali silu! (VIDEO)

serija a, 10. kolo

U Kalču ništa novo, srpski internacionalci presedeli mečeve na klupama, ne računajući Filipa Đuričića i Adema Ljajića
Objavljeno: 23:03h

Juventus je posle poraza od Milana došao sebi i još jednom pokazao da će ove sezone biti veoma teško rivalima da prekinu njegovu dominaciju.

Strelci za "damu" bili su Mandžukić u 4, Kjelini u 9. i 87, odnosno Pjanić u 65. minutu.

Počasni gol za Sampdoriju postigao je Šik u 57, a Filip Đuričić je na teren ušao u 73. minutu.

Od srpskih fudbalera na teren je izašao i Adem Ljajić čiji je Torino poražen u Milanu sa 2:1.

Dva pogotka za Inter postigao je Ikardi u 35. i 88. minutu, a počasni gol bio je delo Belotija u 63. minutu.

Serija A, 10. kolo

Utorak:

Đenova - Milan 3:0 (Ninković 11, Kucka 80 autogol, Pavoleti 86)

Sreda:

Kjevo - Bolonja 1:1 (Mbaje 70 autogol - Pulgar 52)

Inter - Torino 2:1 (Ikardi 35, 88 - Beloti 63)

Juventus - Sampdorija 4:1 (Mandžukić 4, Kjelini 9, 87, Pjanić 65 - Šik 57)

Lacio - Kaljari 4:1 (3:0) /Keita 6, Imobile 23 penal, 28, Anderson 79 - Valas 87/

Napoli - Empoli 2:0