DŽAKA OPET PROVOCIRAO: Švajcarac albanskog porekla jednim potezom RAZBESNEO ceo stadion! (VIDEO)
Uvek u centru gužve: Granit Džaka, Foto: Profimedia

ne može da miruje

U prvom poluvremenu vezista Arsenala je odreagovao posle velike sudijske greške i tu je sve počelo

Fudbaleri Arsenala juče su u gostima ubedljivo pobedili Norič sa 5:0.

"Tobdžije" su vezale četvrtu uzastopnu pobedu u Premijer ligi, a strelci su bili Saka dva puta, Tirni, Lakazet iz penala i rezervista Smit-Rou u nadoknadi vremena.

U centru pažnje nakon utakmice našao se Granit Džaka koji je dobio žestoke kritike zbog jednog poteza iz finiša meča.

Švajcarac albanskog porekla je jednu dugu loptu odlučio da primi leđima što je i te kako zasmetalo igračima i navijačima Noriča (pogledajte OVDE).

Oni smatraju da je ovim potezom vezista omalovažio svoje protivnike i da nije bilo potrebe kod rezultata 5:0 da se ponaša na takav način.

Granit Džaka, Norič siti

Treba reći da je svemu prethodila kontroverzna situacija iz prvog poluvremena, kod rezultata 0:1. Martin Edegor, jedan od najboljih igrača Arsenala, u ovom susretu, žestoko je fauliran tik ispred sudije Skota, koji je nekim čudom ostao nem, kao i njegovi pomoćnici.

Onda "Kanarinci" nisu želeli da izbace loptu van igre što je posebno iziritiralo Džaku. Skot je kaznio žutim kartonom nekadašnjeg fudbalera Bazela, mada je sve počelo od njegovog katastrofalnog propusta...